Nescafé Dolce Gusto organiseert designwedstrijd
Nescafé Dolce Gusto organiseert een designwedstrijd op Facebook waarbij beginnende designers uit 19 Europese landen het tegen mekaar opnemen. Ze moeten elk een nieuwe look ontwerpen voor een nieuwe Nescafé Dolce Gusto-koffiemachine, Melody. De prijzen? Een weekend voor 2 personen in de Europese design hoofdstad Milaan en uiteraard jouw design in productie als limited edition.
Het Nescafé koffiesysteem kent vele tientallen soorten Dolce Gusto capsules, variaties met melk, chocolade, thee en nog veel meer. De Dolce Gusto koffiemachine Melody is reeds een bestaande design koffiemachine, maar alleen verkrijgbaar in de kleuren zwart, rood en wit. En nu dus de uitdaging om hem zelf te pimpen.
Om deel te nemen aan de Europese wedstrijd moeten geïnteresseerden zich registeren op de Facebookpagina van Dolce Gusto. Dar kun je volledig online met een grafische tool de koffiemachine Melody ontwerpen. Vervolgens deel je online je gepersonaliseerde ontwerp en kan iedereen stemmen op je ontwerp. En het is belangrijk om zoveel mogelijk stemmen te verzamelen.
De jury beoordeelt de ontwerpen in 2 fasen. Voor de eerste fase, die duurt van 10 september tot 15 oktober, is het van belang dat jou ontwerp behoort tot de 10 populairste ontwerpen uit jouw land op Facebook. Uiteindelijk kiest in die week een jury één winnaar die haar of zijn land gaat vertegenwoordigen op internationaal niveau in Milaan. Uit ieder land mag de prijswinnaar een lekker lang weekend voor 2 personen naar Milaan.
Uiteindelijk worden ’s avonds op 11 november in Milaan, tijdens een uitzending die via livestream te volgen is op Facebook, 2 prijswinnaars bekend gemaakt. Een Europees ontwerp die de meeste stemmen heeft gekregen op Facebook en een design gekozen door een jury. In het lente van 2013 zullen vervolgens beide limited edition Dolce Gusto Melody koffiemachines geproduceerd worden.
Bron: Knack.be